Cesty časem

Kapitola I.

9. prosince 2006 v 18:02 | Nazartha
Nová kapitola k cestám časem je tu. Není nějak moc zajímavá a dlouhá, ale je tu. Musela jsem se docela nutit, abych ju napsala, tak to berte s menší rezervou. Doufám, že jí dočtete až do konce, protože tam se stane velmi významný moment. Takže se pohodlně usaďte, vyprávění začíná.
PS: Prosím prosím, pište komentáře! O to vás strašně prosím. Jestli to dočtete, tak mi to zkritizujte. Děkuji a pěkné čtení...

Prolog aneb úvod do děje; part II.

8. listopadu 2006 v 15:21 | Nazartha
Tak tady je, sice po delší době než jsem zamýšlela, nová kapča k povídce Cesty časem.

Prolog aneb úvod do děje; part I.

27. října 2006 v 14:51 | Nazartha
"Liame! Liame, kde jsi?" volala stará žena na svého vnuka. "No tak Lia-" "Už jdu babi," ozvalo se z druhého patra a byly slyšet kroky. "No to je dost," hudrovala žena, ale usmívala se. "Co potřebuješ?" zeptal se zvědavě osmiletý klučina ve dveřích.

Předmluva

27. října 2006 v 14:23 | Nazartha
Takže tohle je nová povídka, která je na kapitoly. Její námět však není Harry Potter, ale fantasy. Doufám, že se vám bude líbit. O čem bude napovídá už sám název a kdybych to trochu přiblížila, tak už byto nebylo ono. A prosím, pokud se vám nebude líbit, nepřestávejte tak v půlce číst, ale radši napište coment. A kdyby jste měli nějaké nápady, tak pište též do comentů. Později asi změním název, ale zatím mě nic jiného nenapadlo, takže pěkné čtení.
 
 

Reklama